Marcin Sakowicz

O mnie

Kancelaria Adwokacka adwokata Marcina Sakowicza powstała, by nieść profesjonalną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom zgodnie z obowiązującymi powszechnie przepisami prawa i zasadami etyki adwokackiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów siedziba Kancelarii mieści w ścisłym centrum Bielska Podlaskiego tj. ul. Kazimierzowska 3 lok. 3/1 .

Ze swojej strony gwarantuję indywidualne podejście do każdej z powierzonych mi spraw. Wiedza i doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach adwokackich sprawiają, iż moje usługi odznaczają się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Najważniejszy dla mnie jest interes klienta, dlatego też każde działanie kancelarii ukierunkowane jest na realizację tego celu. Wszystkie powierzone mi informacje objęte są tajemnicą adwokacką.

Z racji siedziby kancelarii moja oferta jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców województwa podlaskiego, jednakże dzięki świadczeniu usług drogą elektroniczną kancelaria działa również na obszarze całego kraju.

  • 607 556 767
  • biuro@adwokatsakowicz.pl
  • 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Kazimierzowska 3 lok. 3/1

Follow Us