Marcin Sakowicz

O mnie

Kancelaria Adwokacka adwokata Marcina Sakowicza powstała, by nieść profesjonalną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom zgodnie z obowiązującymi powszechnie przepisami prawa i zasadami etyki adwokackiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów siedziba Kancelarii mieści w ścisłym centrum Bielska Podlaskiego tj. ul. Kazimierzowska 3 lok. 3/1 .

Ze swojej strony gwarantuję indywidualne podejście do każdej z powierzonych mi spraw. Wiedza i doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach adwokackich sprawiają, iż moje usługi odznaczają się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Najważniejszy dla mnie jest interes klienta, dlatego też każde działanie kancelarii ukierunkowane jest na realizację tego celu. Wszystkie powierzone mi informacje objęte są tajemnicą adwokacką.

Z racji siedziby kancelarii moja oferta jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców województwa podlaskiego, jednakże dzięki świadczeniu usług drogą elektroniczną kancelaria działa również na obszarze całego kraju.

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Follow Us